-->

aktuality - kontakt - mapa - napište

Rekreace a dovolená

/sklarna/pobyty/rekreace

Ubytování na Sklárně

U nás se můžete ubytovat po celý rok v dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích. Nabízíme vám ubytování na plně vybavených dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, televizorem, rychlovarnou konvicí. Ostatní pokoje jsou vybaveny válendami, pracovním stolem, židlemi, skříní. Sociální zařízení je umístěné na patře. Každé patro je vybaveno společenskou místností s televizorem, kterou můžete využít k večernímu posezení.


^nahoru

Sportovní vyžití

Všude kolem Sklárny je nádherná příroda, která přímo vybízí k procházkám do okolí. Místní lesy jsou v houbařské sezóně plné hub a houbových turistů, ale nebojte se, hub je tu dost. Pokud u nás chcete poznat faunu a floru, tak pro vás máme připravenou naučnou stezku Sklárna, která vás na sedmi kilometrech seznámí s místním okolím. Příznivci geocachingu při této vycházce mohou také objevit multicahe.

Když se potřebujete dostat dál, než dojde běžný smrtelník,  rádi vam zapůjčíme horská kola a přilbu, které využijete k dalšímu prozkoumávání okolí.

Pokud se vám nebude chtít opustit Sklárnu, například v  případě špatného počasí, je vám k dispozici tělocvična, kde si můžete zahrát nohejball, volejball, fotbálek, basketball, ping pong a vlastně vše, co se dá v tělocvičně hrát.

Pohyb na čerstvém vzduchu nikomu neuškodí, a tak si můžete zahrát volejball, nohejball, fotball na našich hrištích, nebo si zaskákat a předvést se, jak umíte salta na velké trampolíně.
^nahoru

Lanové centrum

Lanov� centrum Skl�rna, rekreace na lanechPokud nenavštívíte Lanové centrum Sklarna, tak je to stejné, jako kdybyste u nás nebyli. Máme pro vás připravené různě dlouhé programy. Je to zábava pro celou rodinu, zvláště když to dětem jde, a rodiče si uvědomí, že 8 metrů je 8 metrů. Podrobně o našem lanovém centru si můžete přečít pod modrým odkazem.
^nahoru

Laser game

laser game na sklarneDopoledne, odpoledne nebo večer si můžete zajít zahrát Laser game. Pokud jste ještě o laser game neslyšeli, tak ve zkratce je to bezbolestný způsob, jak si zahrát na vojáky třetího tisíciletí. A můžeme vám slíbit, že se příjemně unavíte a zapotíte Tady najdete vše potřebné o laser game.


^nahoru

Stravování

Plná penze, polopenze, jen snídaně nebo úplně bez jídla? Jste vegetarián, máte bezlepkovou dietu? Nic pro nás není problém! Samořejmě vám připravíme i takové jídlo. A pro vás ostatní se v naší kuchyni každý den vaří rozmanité chutné jídlo.

Také v blízkém okolí, kam se můžete dostat pěšky či na kole, jsou výborné hospůdky, kde si můžete vybrat z nabízeného menu.


^nahoru

Ceny ubytování

TERMÍNY

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ + polopenze

BUDOVA A, B

BUDOVA C

BUDOVA A, B

BUDOVA C

BŘEZEN - ŘÍJEN

180,-

280,-

380,-

480,-

 

Polopenze zahrnuje : snídaně, teplá večeře, + pitný režim

 

je možné si také připlatit plnou penzi

Plná penze zahrnuje: snídaně, oběd, večeře  + pitný režim.

Při ubytování kratším než 3 noci účtujeme přirážku 10 %.


^nahoru

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (c) 2007