-->

aktuality - kontakt - mapa - napište

/sklarna/tabory/jiz-bylo

TÁBORY

 

 LETNÍ TÁBOR 2010 - ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Každý den letošního tábora byl pod patronátem jednoho ze znamení zvěrokruhu, děti se dozvěděly  nejen příběh tohoto znamení, ale zahrály  si také hry, které jsou s tímto znamením spojeny. Nechyběly ani výlety, a to pěšmo i na kolech, laser game, lanové centrum, diskotéky, a další super program.

Ostatně jak to probíhalo se můžete sami přesvědčit:

                   http://sklarna.rajce.idnes.cz/LT_Znameni_zverokruhu_18.-30.7.2010/

 

 

Letní tábor 2009 byl ve znamení Třech mušketýrů. Děti pomáhaly mušketýrům čelit nástrahám mocichtivého kardinála Richelieu a jeho gardistů. Uhájily tak trn pro krále Ludvíka XIII a královnu Annu. Stejně jako tomu bylo podle A. Dumase, i na Sklárně byl D´Artagnan v podobě dětí nakonec pasován na mušketýra.


Program byl jako vždy pestrý, děti si zahrály mnoho známých i nových her, zasportovaly si, mnohé se překonaly na lanovém centru a "zařádily" si v laser game. Zavítali jsme také do Stříbrského skanzenu, projeli jsme se na koních, poslechli si zpívající fontánu v Mariánských Lázních a někteří z nás vyrazili na kolech do Chyše. Počasí nám moc nepřálo, ale o to víc jsme si to užili. Takže..."Jeden za všechny a všichni za jednoho!" a více na fotkách na:

                http://sklarna.rajce.idnes.cz/LT_Tri_musketyri_1.-12.7.2009/

 

 

 


^nahoru

Letní tábor "Za tajemstvím pyramid"

Letní tábor 2008 "Za tajemstvím pyramid" máme již dávno za sebou a musíme přiznat, že se opravdu povedl! Na březích Nilu jsme potkali Kleopatru, Ptolemaia, i všem známého Caesare, kteří nás provázeli celým dějstvím tábora. Zahráli jsme si spoustu her a ... no co bychom vám vypravělí, podívejte se na fotky, které tu již máte připravené v jednom zip archivu. Těšíme se na na vás na dalším táboru.

 Fotografie z tábora "Za tajemstvím pyramid", zip (14,821 MB)


^nahoru

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (c) 2007